Rasy

Tutaj znajduje się spis wszystkich ras, razem z ich zdjęciami i krótkimi opisami.

Wilkołaki

Istnieją dwa rodzaje wilkołaków:

-Mieszańcy - czyli ludzie, którzy zostali przemienieni przez ugryzienie. Od rasowych wilkołaków różnią się tym, że tylko niewielu z nich panuje nad przemianami, ale większość kompletnie nie potrafi ich kontrolować. Są tak jakby w połowie ludźmi, a w połowie wilkami przez co przemiana nie jest kompleta. Wszystkie mieszańce zawsze przemieniają się podczas pełni księżyca. Zazwyczaj zachowują swój charakter, ale za to po przemianie kompletnie dziczeją.


-Rasowe - czyli wszyscy, którzy już urodzili się wilkołakami. Posiadają pełną kontrolę nad swoimi przemianami, nawet w czasie pełni księżyca. Jednak nie wyglądają tak jak mieszańce. Oni po przemianie przybierają posturę normalnego wilka tylko trochę większego. Z racji, że płynie w ich żyłach także krew wilków bywają bardzo agresywni i wybuchowi.


Wampiry

Powszechnie znane wampiry albo dzieci nocy, jak kto woli, zazwyczaj mają bardzo bladą cerę i bardzo intensywny kolor oczu. Często nie widać u nich żadnych oznak, że nimi są, ponieważ świetnie potrafią zamaskować swoje prawdziwe ja. Zazwyczaj są bardzo skryte w sobie. Potrafią poruszać się niemal bezszelestnie i niezauważenie. Zmiennokształtni

Są to osoby, które mogą w każdym momencie zamienić się w dowolne zwierzę. Jednak u większości górują geny np tygrysa i to właśnie w to zwierzę zmieniają się najczęściej i najlepiej czują się będąc właśnie pod jego postacią. Charakteru zmiennokształtnych nie można raczej określić, ponieważ to wszystko zależy od tego jakie zwierzę góruje w genach. Jednak większość uwielbia przybywać na łonie natury.

  Smoki

Są to osoby które mogą zamieniać się w smoki. Dzielą się oni na kilka ras:

-Smoki Ogniste - czyli te, które ściśle są związane z ogniem. Uwielbiają przebywać w okolicach wulkanów albo po prostu przesiadywać w miejscach gdzie jest wysoka temperatura. Zazwyczaj ich łuski są w różnych odcieniach czerwieni. Znane są ze swojego wybuchowego charakteru.


-Smoki Wodne - czyli te, które są ściśle związane z wodą. Zazwyczaj spotyka się je na dnie morze, oceanu, jeziora albo przy ich brzegach. Ich łuski przeważnie są w odcieniach niebieskiego. Znane są ze tego, że są bardzo spokoje i ciche.


-Smoki Powietrzne - czyli te, które ściśle są związane z powietrzem. Mało kiedy można je zobaczyć na ziemi. Wolą ciągle latać, a jak już zlatują to zazwyczaj gdzieś wysoko w górach. Ich łuski są przeważnie białe. Znane są z tego, że są bardzo sprawiedliwe i nienawidzą kłamstw.


-Smoki Ziemne - czyli te ściśle związane z ziemią. Można je znaleźć najczęściej w lasach. Niektóre z nich nie posiadają skrzydeł. Zazwyczaj ich łuski są brązowe albo zielone. Znane są z tego, że są bardzo miłe, przyjacielskie i chętnie pomagają innym.
Elfy

Istnieją dwa rodzaje elfów:

-Mroczne Elfy - czyli te, które wolą ciemność i zło. Są bardzo aspołeczne. Trzymają się tylko z innymi Mrocznymi Elfami. Są bardzo mściwe. Uwielbiają ponure miejsca i śmierć. Często można je spotkać w ciemnych jaskiniach.


-Elfy -jak sama nazwa wskazuje są to po prostu elfy. Często można je spotkać w lasach albo w pobliżach jezior. Niektóre z nich posiadają skrzydła. Specjalizują się w łucznictwie i graniu na różnych instrumentach. Charakter elfów dość ciężko opisach. Jedne są płochliwe, inne zaś pewne siebie. Wszystko zależy od osoby.
Anioły

Są one dość specyficzne. Dużo z nich pomimo swojego wieku dalej zachowuje się jak dziecko. Są typowymi marzycielami. Często chodzą z głową w chmurach. Są przesadnymi optymistami. Zawsze we wszystkich znajdą dobrą stronę.Ich plecy zdobią duże, białe skrzydła. Uwielbiają pomagać innym. Są bardzo miłe i sympatyczne.
Upadłe Anioły

Wiecznie smutne i ponure. Pesymiści. Są introwertykami. Bardzo aspołeczni. Zazwyczaj przebywają w samotności. Nie widzą żadnych dobrych stron i nie mają już nadzieję na nic. Ich skrzydła są czarne. Zazwyczaj nienawidzą dzieci i radosnych osób. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz