Fabuła

Wszystko zaczęło się bardzo dawno temu. Kiedy jeszcze wszyscy się ukrywaliśmy, mało kiedy pokazując się ludziom. To właśnie dzięki tym żądnych przygód osobnikom ludzkość dowiedziała się o nas. Istotach fantastycznych. Nadnaturalnych. Magicznych. Tak, wilkołaki, zmiennokształtni, wampiry, smoki, elfy, anioły itp. to my. Na początku żyliśmy z nimi w zgodzie. My nie interweniowaliśmy w ich życie, a oni nie niszczyli miejsc gdzie przebywaliśmy i gdzie żyliśmy. Jednak po pewnym czasie ludzie zaczęli zapominać o nas jak i także zawartej umowie. Większość z nich zaczęła twierdzić, że ktoś sobie po prostu wymyślił to wszystko. Jednak my nadal czuwaliśmy nad wszystkim i dotrzymywaliśmy umowę. Coś się niestety zmieniło.

Nastał rok 2075. Wtedy musieliśmy wziąć sprawę w swoje ręce, ponieważ ludzie nie dość, że niszczyli tereny należące do nich to coraz częściej bywali na naszych ziemiach niszcząc je i zanieczyszczając. Nadszedł ten czas. Wyszliśmy ze swoich kryjówek. Przejęliśmy władzę. Ludzie zostali powysyłani do specjalnie wyznaczonych wiosek. My zajęliśmy resztę ziem. Nastąpił spokój. Jednak czy zawsze tak będzie? 

Teraz przyszła kolej na ciebie. Jak potoczą się losy ziemi. Czy spokój pozostanie i nie zniszczą go na przykład naturalni wrogowie walczący ze sobą typu wampiry i wilkołaki? 
Przygotuj się na wszystko. To ty decydujesz o swojej historii. Masz wybór. Możesz pomagać w tym aby dalej pozostał spokój albo przyczynić się do rozpętania wiecznej walki. Decyzja należy do ciebie... 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz